KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16778329
nr 1677 8329
Oljemålningar
3 st, monogramsignerad, 1916-1918, Danmark. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 26x35-36x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:54:10
31/1 12:25:07
100 kr
3/2 20:23:32